Kogenerační jednotky Bosch

ZPĚT

Profitujte z vysoké účinnosti
hned dvojnásobně!

Rostoucí ceny energií Vás zatěžují nejen zvýšením nákladů na vytápění, ale také na elektrickou energii. S kogeneračními jednotkami Bosch můžete proto šetřit energii hned dvakrát. Takto se Vaše investice do kogenerační jednotky Bosch vrátí již po několika letech.

Výkon, se kterým můžete počítat

Kogenerační jednotky Bosch jsou k dispozici s výkony v rozmezí od 19 do 400 kWel. Primární úspora energie ve srovnání s konvenčním řešením může být až 40%. Naše kogenerační jednotky dosahují celkové účinnosti až 105%. Pro srovnání: V případě konvenční dodávky elektrické energie z elektrárny a tepla z kotelny je dosaženo celkové účinnosti pouze 56%. Na základě vysoké účinnosti se Vaše investice zaplatí již za několik let. Naše kogenerační jednotky jsou rovněž vysoce spolehlivé. To znamená, že těžíte nejen z nízkých energetických nákladů, ale také ze spolehlivé dodávky tepla a elektrické energie.

Dobré pro životní prostředí i klima

Kogenerační jednotky Bosch nechrání pouze Vaše finanční zdroje, ale rovněž naše životní prostředí. Když je potřeba méně paliva tj. plynu pro dosažení stejného výkonu než u konvenčních řešení, produkují rovněž nižší množství emisí. To platí nejenom pro emise CO2, také emise oxidů dusíku a emise oxidu uhelnatého jsou značně pod zákonnými limity.

Inovativní technika, která usnadňuje montáž

Kogenerační jednotku Bosch obdržíte jako kompletní jednotku, připravenou k instalaci. Základní rám nese motor, zabudované komponenty, generátor, výměníky tepla a chladící okruhy. Kompletní elektrický rozvaděč je již integrován. Kogenerační jednotka je pružně uložena a účinně izolována proti šíření zvuku. Veškeré komponenty jsou perfektně sladěny, aby se zaručila optimální hospodárnost provozu. Lze ji snadno kombinovat s kotli od společnosti Bosch. To Vám umožňuje realizovat Vaši individuální energetickou koncepci dodávky tepla, teplé vody a elektrické energie s použitím techniky z jedné ruky – což Vám rovněž usnadní instalaci a uvedení do provozu.

ZPĚT